Flaut.Travel був розроблений командою, яка прагне зробити процес пошуку, порівняння та бронювання авіаквитків максимально простим та зручним. Наш сервіс допомагає мандрівникам знайти і купити найдешевші авіаквитки Гданськ — Ханья. Ми пов'язали більше 40 авіакомпаній та агентств з продажу авіаквитків, щоб допомогти вам знайти найбільш підходящий та доступний варіант перельоту.
Прямий рейс - найзручніший і комфортний спосіб дістатися з міста Гданськ у місто Ханья, незважаючи на те, що іноді рейси з пересадкою можуть коштувати значно дешевше.
•
•
•
•
•
•
Відповіді на питання, які найчастіше цікавлять мандрівників
Ми постійно стежимо за передсвятковими розпродажами авіакомпаній та іншими спеціальними пропозиціями, щоб ви могли заощадити максимальну суму коштів, подорожуючи з сім'єю або просто вирушаючи у відпустку.
За маршрутом з , скоріш за все, прямих рейсів немає
Гданськ — Ханья
20 July 2026
Туди
Прямий рейс
FR1097
від 8 512 ₴
Гданськ — Ханья
27 July 2026
Туди
Прямий рейс
FR1097
від 7 565 ₴
Маршрут Гданськ — Ханья обслуговують кілька авіакомпаній: Ryanair, Wizz Air і Buzz. Це дає пасажирам більше свободи у виборі рейсу. Можна орієнтуватися не лише на ціну, а й на розклад, умови перевезення багажу, сервіс на борту. Наш сервіс порівнює всі пропозиції, щоб ви знайшли квитки від 4 714 ₴ і обрали найзручніше рішення. Завдяки конкуренції перевізників є шанс придбати акційні тарифи чи спецпропозиції, що дозволить заощадити ще більше. Плануйте подорож заздалегідь та обирайте найкращі рейси без переплати.
Найдешевший переліт на маршруті Гданськ — Ханья в один бік - з відправкою 27 липня 2026, виконується авіакомпанією Wizz Air і коштує 4 714 ₴
Немає інформації про найдешевший рейс туди і назад на маршруті Гданськ — Ханья
Найшвидший переліт на маршруті Гданськ — Ханья займає 1д. 3г. 20х.
Прямі рейси цим маршрутом є 1 день на тиждень: вт
Відстань між м. Гданськ та м. Ханья складає 2140 км (1327 миль). Різниця у часі між м. Гданськ та м. Ханья складає 1г.
Найдешевший авіаквиток Гданськ — Ханья за даними за останні 48 годин коштує 4 714 ₴
Найчастіше найкращий час для покупки авіаквитків Гданськ — Ханья - за 2 місяці до вильоту.
На основі статистики за минулі роки найнижчі ціни на авіаквитки Гданськ — Ханья можна знайти з вильотом в ці місяці: липень.
Найбільш швидкі рейси Гданськ — Ханья стартують від 3 години 20 хвилин у повітрі.
Наступні авіакомпанії здійснюють прямі перевезення на маршруті Гданськ - Ханья: Ryanair
Ми ретельно збираємо статистику пошуку та ціноутворення авіакомпаній та на основі цих даних робимо припущення про майбутні ціни. Таким чином, ви зможете краще зрозуміти, в який сезон літати Гданськ — Ханья найдешевше.
На жаль, ми не змогли знайти жодної спеціальної пропозиції на авіаквитки з