Flaut.Travel був розроблений командою, яка прагне зробити процес пошуку, порівняння та бронювання авіаквитків максимально простим та зручним. Наш сервіс допомагає мандрівникам знайти і купити найдешевші авіаквитки Амман — Афіни. Ми пов'язали більше 40 авіакомпаній та агентств з продажу авіаквитків, щоб допомогти вам знайти найбільш підходящий та доступний варіант перельоту.
Прямий рейс - найзручніший і комфортний спосіб дістатися з міста Амман у місто Афіни, незважаючи на те, що іноді рейси з пересадкою можуть коштувати значно дешевше.
•
•
•
•
•
•
Відповіді на питання, які найчастіше цікавлять мандрівників
Ми постійно стежимо за передсвятковими розпродажами авіакомпаній та іншими спеціальними пропозиціями, щоб ви могли заощадити максимальну суму коштів, подорожуючи з сім'єю або просто вирушаючи у відпустку.
За маршрутом з , скоріш за все, прямих рейсів немає
Амман — Афіни
02 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 18 562 ₴
Амман — Афіни
25 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 15 096 ₴
Амман — Афіни
27 серпня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 29 357 ₴
Амман — Афіни
30 серпня 2026
Туди
Прямий рейс
A3941
від 26 175 ₴
Амман — Афіни
31 серпня 2026
Туди
Прямий рейс
A3941
від 26 175 ₴
Амман — Афіни
01 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 18 791 ₴
Амман — Афіни
03 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 13 087 ₴
Амман — Афіни
06 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 13 279 ₴
Амман — Афіни
08 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
RJ131
від 12 731 ₴
Амман — Афіни
10 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
A3941
від 29 570 ₴
від 11 612 ₴
від 14 151 ₴
від 5 714 ₴
від 7 083 ₴
від 12 108 ₴
від 13 408 ₴
від 17 852 ₴
З Амман до Афіни виконують рейси понад 7 авіакомпаній, серед яких Royal Jordanian, Aegean Airlines, Wizz Air, Pegasus Airlines, Saudia, AIR CAIRO і Air Arabia. Це напрям користується популярністю, тож пасажири можуть обирати квитки відповідно до бюджету та вподобань. Вартість перельоту починається від 5 714 ₴, а наш сервіс дозволяє миттєво порівняти всі варіанти. Різноманітність пропозицій спрощує планування: можна обрати як бюджетні тарифи, так і комфортні варіанти з багажем чи покращеним сервісом. Ми допомагаємо знаходити найкращі рішення, щоб подорож пройшла без зайвих витрат.
Аеропорт Афін (Eleftherios Venizelos) — головний міжнародний хаб регіону, який зазвичай обслуговує більшість далекомагістральних і європейських рейсів, включно з традиційними та бюджетними авіакомпаніями. Розташований приблизно за 20–35 км на схід від центру міста (приблизно 30–45 хвилин в дорозі залежно від трафіку). До центру можна дістатися метрополітеном (прибл. 40–45 хв, квиток орієнтовно 10–15 €), регіональними поїздами та автобусами (прибл. 40–60 хв, 2–10 €), а також таксі (35–50 хв, тариф зазвичай вищий, особливо в нічний час). Переваги: сучасний термінал з широким вибором послуг і прямим сполученням із містом; недоліки: іноді дорожчі трансфери й затори в годину пік. Суміжні бюджетні лоукост-перельоти можуть робити ціни прийнятнішими, тоді як преміальні перевізники пропонують зручні стикування.
Амман обслуговують два основні аеропорти: міжнародний королівський аеропорт Королеви Алії (AMM) — головний хаб для регулярних і міжконтинентальних рейсів — та аеропорт Марки (OJA), який інколи використовується для чартерів і бюджетних перевізників. У Queen Alia зазвичай працюють національний Royal Jordanian та великі міжнародні авіакомпанії; ціни на квитки можуть здаватися помірними або вищими залежно від сезону й перевізника. Відстань до центру Амману — приблизно 30–35 км; трансфер на таксі займає близько 30–45 хв, вартість може коливатись у межах приблизно 15–30 USD, тоді як шатли й автобуси зазвичай дешевші (приблизно кілька доларів) і йдуть довше. Переваги Queen Alia — сучасна інфраструктура й широкий вибір міжнародних рейсів; недоліки — віддаленість від міської зони та можливі затори на під’їздах. Аеропорт Марки зручніший для коротких внутрішніх і бюджетних поїздок, але має обмежену інфраструктуру та менше сполучень.
Найдешевший авіаквиток Амман — Афіни за даними за останні 48 годин коштує 5 714 ₴
Найчастіше найкращий час для покупки авіаквитків Амман — Афіни - за 2 місяці до вильоту.
На основі статистики за минулі роки найнижчі ціни на авіаквитки Амман — Афіни можна знайти з вильотом в ці місяці: жовтень, вересень, серпень.
Найбільш швидкі рейси Амман — Афіни стартують від 2 години 20 хвилин у повітрі.
Наступні авіакомпанії здійснюють прямі перевезення на маршруті Амман - Афіни: Royal Jordanian, Aegean Airlines
Вартість перельоту Амман — Афіни в один бік коливається від 4 755 ₴ (жовтень 2026 р.) до 10 171 ₴ (серпень 2026 р.). У середньому квиток коштує близько 7 419 ₴–17 502 ₴.
Гарні новини для тих, хто планує переліт з Амман до Афіни: ціни стабільно знижуються. З серпня 2026 по жовтень 2026 квитки подешевшали на 53%, і тенденція продовжується.
Найпомітніше зниження — з серпня 2026 по жовтень 2026, -53%. Найвигідніший період — вересень 2026–жовтень 2026 (середня ціна 6 042 ₴), найдорожчий — серпень 2026–вересень 2026 (8 751 ₴).
Оскільки ціни знижуються, поспішати з покупкою немає сенсу. Найвигідніший період для подорожі — вересень 2026–жовтень 2026: економія порівняно з дорогими місяцями може скласти до 31%.
Розкид цін по місяцях — 29.8%. Правильний вибір дати вильоту на цьому маршруті може забезпечити суттєву економію.
Найдешевший переліт на маршруті Амман — Афіни в один бік - з відправкою 10 жовтня 2026, виконується авіакомпанією Wizz Air і коштує 5 714 ₴
Немає інформації про найдешевший рейс туди і назад на маршруті Амман — Афіни
Найшвидший переліт на маршруті Амман — Афіни займає 2г. 20х.
Прямі рейси цим маршрутом є 7 днів на тиждень: пн, вт, ср, чт, пт, сб і нд
Відстань між м. Амман та м. Афіни складає 1295 км (803 миль). Усього з м. Амман до м. Афіни є 14 прямих рейсів. Різниця у часі між м. Амман та м. Афіни складає 1г. Рейси з м. Амман починаються з відправлення о 04:00. Найпізніший рейс з м. Амман вирушає о 10:45
На жаль, ми не змогли знайти жодної спеціальної пропозиції на авіаквитки з