Flaut.Travel був розроблений командою, яка прагне зробити процес пошуку, порівняння та бронювання авіаквитків максимально простим та зручним. Наш сервіс допомагає мандрівникам знайти і купити найдешевші авіаквитки Ер-Ріяд — Маскат. Ми пов'язали більше 40 авіакомпаній та агентств з продажу авіаквитків, щоб допомогти вам знайти найбільш підходящий та доступний варіант перельоту.
Прямий рейс - найзручніший і комфортний спосіб дістатися з міста Ер-Ріяд у місто Маскат, незважаючи на те, що іноді рейси з пересадкою можуть коштувати значно дешевше.
•
•
•
•
•
•
Відповіді на питання, які найчастіше цікавлять мандрівників
Ми постійно стежимо за передсвятковими розпродажами авіакомпаній та іншими спеціальними пропозиціями, щоб ви могли заощадити максимальну суму коштів, подорожуючи з сім'єю або просто вирушаючи у відпустку.
З Ер-Ріяд до Маскат виконують рейси кілька авіакомпаній — SalamAir, Oman Air і Air Arabia. Завдяки цьому пасажири можуть гнучко обирати рейс: враховувати зручність часу вильоту, вартість і додаткові послуги. Мінімальна ціна квитка починається від 4 680 ₴, що робить напрямок доступним для мандрівників з різним бюджетом. Ми допомагаємо порівняти всі доступні варіанти в реальному часі, щоб ви могли придбати квиток за оптимальним співвідношенням ціни та якості. Сервіс забезпечує прозорість пошуку й дозволяє бронювати вигідні рейси всього у кілька кліків.
Ер-Ріяд — Маскат
12 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 4 680 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
27 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 4 750 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
12 листопада 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 4 920 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
06 листопада 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 5 130 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
08 листопада 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 5 130 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
25 серпня 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 5 244 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
07 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 5 262 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
28 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
OV206
від 6 431 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
29 вересня 2026
Туди
Прямий рейс
WY684
від 6 505 ₴
Ер-Ріяд — Маскат
04 листопада 2026
Туди
Прямий рейс
WY684
від 6 563 ₴
Найдешевший переліт на маршруті Ер-Ріяд — Маскат в один бік - з відправкою 12 вересня 2026, виконується авіакомпанією SalamAir і коштує 4 680 ₴
Немає інформації про найдешевший рейс туди і назад на маршруті Ер-Ріяд — Маскат
Найшвидший переліт на маршруті Ер-Ріяд — Маскат займає 2 години
Прямі рейси цим маршрутом є 7 днів на тиждень: пн, вт, ср, чт, пт, сб і нд
Відстань між м. Ер-Ріяд та м. Маскат складає 1183 км (733 миль). Усього з м. Ер-Ріяд до м. Маскат є 12 прямих рейсів. Різниця у часі між м. Ер-Ріяд та м. Маскат складає 1г. Рейси з м. Ер-Ріяд починаються з відправлення о 15:00. Найпізніший рейс з м. Ер-Ріяд вирушає о 03:55
SalamAir
пн, ср, пт, сб і нд
від 3 583 ₴
Директні рейси з Ер-Ріяд — Маскат виконує лише одна авіакомпанія — SalamAir. Рейси є щодня, крім вівторка і четверга.
У Ер-Ріяді обслуговування сконцентроване на міжнародному хабі King Khalid International Airport (RUH), який зазвичай приймає більшість міжнародних і транзитних рейсів, включно з національним перевізником Saudi Arabian Airlines та численними міжнародними авіакомпаніями. Аеропорт розташований приблизно за 35–40 км на північ від центру міста; добиратися можна таксі або трансфером за 30–50 хвилин залежно від трафіку, зазвичай за фіксовану ставку або по лічильнику. Альтернативи включають орендовані авто та деякі автобусні рейси з довшою тривалістю. Плюси — широкий вибір міжнародних сполучень і сервіс для транзиту; мінуси — віддаленість від центру та можливі затримки через трафік, що може впливати на комфорт і час у дорозі.
На жаль, ми не змогли знайти жодної спеціальної пропозиції на авіаквитки з
Найдешевший авіаквиток Ер-Ріяд — Маскат за даними за останні 48 годин коштує 4 680 ₴
Найчастіше найкращий час для покупки авіаквитків Ер-Ріяд — Маскат - за 2 місяці до вильоту.
На основі статистики за минулі роки найнижчі ціни на авіаквитки Ер-Ріяд — Маскат можна знайти з вильотом в ці місяці: серпень, вересень, жовтень.
Найбільш швидкі рейси Ер-Ріяд — Маскат стартують від 2 години у повітрі.
Наступні авіакомпанії здійснюють прямі перевезення на маршруті Ер-Ріяд - Маскат: SalamAir, Oman Air
Вартість перельоту Ер-Ріяд — Маскат в один бік коливається від 5 959 ₴ (серпень 2026 р.) до 8 275 ₴ (січень 2027 р.). У середньому квиток коштує близько 7 000 ₴–14 222 ₴.
Ціни на маршруті Ер-Ріяд — Маскат впевнено йдуть угору. З серпня 2026 по січень 2027 квитки подорожчали з 5 959 ₴ до 8 275 ₴ — це +39%. Таку тенденцію варто врахувати при плануванні подорожі.
Найпомітніше подорожчання — з серпня 2026 по січень 2027, +39%. Найвигідніший час для перельоту — серпень 2026–вересень 2026, коли середня ціна становить 6 251 ₴. У період листопад 2026–січень 2027 квитки коштують близько 7 873 ₴.
Оскільки ціни зростають, краще не зволікати з покупкою. Переліт у період серпень 2026–вересень 2026 дозволить зекономити до 21% порівняно з найдорожчими місяцями.
Розкид цін по місяцях на цьому маршруті — 11.4%. Вибір місяця вильоту суттєво впливає на загальну вартість перельоту.
Міжнародний аеропорт Маскат (Muscat International, MCT) — головний повітряний вузол Оману, який зазвичай обслуговує міжнародні та регіональні рейси, зокрема національний перевізник Oman Air і кілька великих європейських та регіональних авіакомпаній. Аеропорт розташований приблизно за 32 км від центру Маскату; час у дорозі на таксі зазвичай становить близько 30–45 хвилин залежно від трафіку, з орієнтовною вартістю 8–20 OMR, а автобуси й трансфери можуть займати 45–60 хвилин за нижчу плату. Переваги — сучасні термінали, хороший вибір послуг і ефективні сполучення для транзиту; недоліки — можливі затори в година пік і додаткові витрати на таксі при нічних прибуттях. Для бюджетних подорожей інколи вигідніше порівнювати варіанти з сусідніми містами чи стоповерами.